Novinky

Elegance a praktičnost v nové kolekci Fabiany Filippi

Novoroční svátky jsou za námi a nyní už srdce očekává jaro a první sluneční paprsky. Do butiku Alta už jaro dorazilo s novou kolekcí oblečení Fabiany Filippi.

Kašmír nebo pašmina?

Pomůžeme Vám najít odpověď na tuto otázku.

Pašmina i Kašmír se dělají ze srsti kamerunských koz. Rozdíl spočívá v tom, ze pashmina se vyčesává z podsady na břiše a pod krkem zvířat, kde je srst jemňoučka a lehká. Kashmir se získává ze srsti celého zvířete.

Proto je pašmina vysoce kvalitní,  na omak příjemná a hrejiveho , dělají se z ni luxusní sály. Kvalita se odrazí v ceně. Kašmír je praktičtější pro každodenní nošení. 

Přijďte k nám do butiku ALTA a my Vám pomůžeme se správně rozhodnout.

 

Nová kolekce podzim / zima 2018

Butik ALTA představuje novou kolekci podzim/zima 2018, která pracuje s moderními barevnými vlnkami, pruhy a objemem.

Nová letní kolekce spodního prádla od značky I.D.Sarrieri

Kaskádový tyl a jemné květy Chantilly krajky vytvářejí vizi naprosté romantiky v krajině zázraků divů. Staňte se ztělesněním nebeské bohatosti v této zastávce, skvělé noci nebo dne.

Z butiku Alta rovnou na pláž

Nad hlavou modré nebe a rozpálené slunce, před sebou azurové moře valící k nohám zpěněnou vodu. Odpočinek na lehátku a bronzově opálená pokožka, vůně oleje na kůži a mezi prsty si prosíváte jemná zrnka horkého písku. Taky jste se alespoň v mysli rázem přenesli na ty nejkrásnější pláže Vašich oblíbených destinací? Chystáte se na dovolenou k moři?.