Cart

Nově objednávky budeme expedovat od 26. ledna 2022.

O BUTIKU

ALTA je butik nového typu vyznačujícího se intelektuálním luxusem vycházející z prodeje stylového spodního prádla, oblečení a obuvi nejvyšší kvality.

Butik ALTA se nachází v lázeňské části Karlových Varů v blízkosti Vřídelní kolonády. Historické město světové pověsti hostí během Mezinárodního filmového festivalu známé osobnosti, po zbývající roční období hlavně lázeňské hosty.

Do butiku ALTA zavítá klientela z celého světa. I proto pořizujeme pro naše zákazníky jedinečné kousky oblečení. Nakupujeme je v evropských zemích, kde se zabydlela nadčasová elegance, a tak máme v široké nabídce oblečení, které nevyjde tak rychle z módy, nemění tvar a má stálé barvy.

Unikátní sběratelské kousky pocházejí z rukou módní návrhářky, která s butikem spolupracuje. Talentovaná výtvarnice přichází se stále novými neotřelými nápady. Často tak vznikají oděvy hraničící s uměleckými skvosty. Butik ALTA je živoucím důkazem, že originální kousek oblečení, někdy i jediný kus na světě, najde svou originální majitelku.

Alta

Název butiku v italštině znamená „vysoký“. Garantujeme vysoký standard, vysokou kvalitu a vysokou kulturu prodeje.

Ctíme přírodu, pohodlí a luxus.

Butik Alta ctí přírodu, pohodlí a luxus. Proto jsou oděvy, které prodáváme, šité pouze z přírodních materiálů, jako jsou hladké a chladivé hedvábí, čistá bavlna, měkoučký kašmír, vlna.

Kvalita

Kvalitu najdete nejen v přírodních materiálech, ale hlavně v detailech – kovové perličky na lemech a ve výstřihu, zapracované švy, rafinované pásky, kamínky Swarovski, lemy z přírodní kožešiny.

Jjsme tu pro Váš pocit výjimečnosti

V každém zákazníkovi se snažíme probudit pocit výjimečnosti. Kvalita a nenápadný luxus přitahují zákazníky, kteří dokáží ocenit zcela nový životní styl. ALTA Vás zve: “ Pojďte si hrát s módou. “

Pravidla jsou velmi jednoduchá. Zvládne je každý. Kombinovat budete přirozenou eleganci, sofistikovanost, respekt k tradicím. Budete si vybírat z kvalitních materiálů, objevíte detaily í nové nápady pro Vás vkus.

royal

Sleva 10% na první nákup

Akce platí na jakékoliv zboží bez slevy

A password will be sent to your email address.

Vaše osobní údaje budou použity k podpoře vašich zkušeností na tomto webu, ke správě přístupu k vašemu účtu a k dalším účelům popsaným v našich privacy policy.